THY; Esenboğa Havalimanı’da yapılacak tadilat çalışmaları hakkında açıklama yaptı


 

Yapılan açıklamada Esenboğa’da havalimanı işletmesi tarafından iç ve dış terminallerde tadilat yapılacağı bu nedenle dış hat bankolarının 10-21 Ağustos tarihleri arasından kapalı olacağı belirtildi.

Bu tarihler arasında havalimanındaki A ve B girişlerinin kapatılacağı ve tüm girişlerin C ve D kapılarından yapılacağı belirtildi.

Konuya ilişkin olarak THY’den yapılan açıklamada şöyle denildi;

Havalimanı işletmesi tarafından Esenboğa Havalimanı’nda bulunan dış ve iç hat terminallerinde tadilat yapılacaktır. Bu sebeple dış hat bankoları 10.08.2015 – 21.08.2015 tarihleri arasında kapalı olacaktır. Dış hat bankoların kapalı olacağı tarihler arasında havalimanındaki A ve B girişleri kapatılacak, tüm girişler C ve D kapılarından yapılacaktır. Dış hat terminalinin tadilatta olduğu süre içerisinde Türk Hava Yolları ve AnadoluJet dış hat yolcularının bilet ve bagaj işlemleri D adası bankolarından yapılacaktır. 

İç hat banko yönlendirmeleri hususunda yolcularımıza gerekli duyuru daha sonra yapılacaktır. Havalimanı girişlerinde ve havalimanı içinde tadilatla ilgili duyurular ve yönlendirmeler havalimanı işletmesi tarafından yapılacaktır. Saygılarımızla

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Close Bitnami banner
Bitnami