TEM Otoyolu Gebze İzmit yönünde viyadükleri güçlendirme çalışması nedeniyle bu geceden itibaren kapatılıyor.


Karayolu Genel Müdürlüğünden alınan bilgiye göre,TEM Otoyolunun Gebze Kavşağı ile İzmit Doğu Kavşağı arasında bulunan viyadüklerin her iki yönünde üstyapı ve izolasyon yenileme çalışmaları nedeniyle ilk etap olarak güney (İstanbul-Ankara) yönünde 24 saat esasına göre yapılacak çalışmalar esnasında Otoyol trafiğe kapatılarak ulaşım uygun kavşaktan D-100 yoluna yönlendirilecektir. (05.05.2014-24.07.2014)

TEM Otoyolu’nda yapılacak üst yapı çalışmaları nedeniyle Gebze Kavşağı-Körfez Kavşağı arası Ankara istikameti 81 günlüğüne trafiğe kapanacak.

VİYADÜKLERİN ÜSTYAPI VE İZOLASYON YENİLEME ÇALIŞMALARI YAPILACAK

Kocaeli Valiliği’nden yapılan açıklamaya göre, Gebze Kavşağı-Körfez Kavşağı arası otoyol üstyapı iyileştirilme çalışmaları kapsamında TEM otoyolunun Gebze kavşağı- İzmit Doğu Kavşağı aralığında kalan kesimde bulunan viyadüklerin üstyapı ve izolasyon yenileme çalışmaları yapılacağı bildirildi.

ÇALIŞMALAR BU GECE BAŞLAYACAK

Çalışmalar 5 Mayıs 2014 yani bu gece saat 03.00’da başlayacak ve 24 saat esasına göre devam edecek olan çalışmalar 24 Temmuz 2014 tarihinde saat 17.00’da tamamlanması bekleniyor. Çalışmalar süresince kapalı olacak olan TEM trafiği, uygun olan kavşaklardan D-100 yoluna yönlendirilecek. Trafiğin hangi gişelere kapatılacağı ise uyarı levhalarıyla sürücülere bildirilecek.

ÇALIŞMALAR 3 ETAPTA TAMAMLANACAK

Söz konusu çalışmalara Gebze Kavşağı-Körfez Kavşağı arası güney yolda Ankara istikametinden başlanacak olup, Körfez Kavşağı-İzmit Doğu Kavşağı, İzmit Doğu Kavşağı-Körfez Kavşağı olmak üzere 3 etapta tamamlanacak. Çalışmalar sırasında çalışma olan kesimlerdeki ara gişeler giriş yönünde trafiğe kapatılacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Close Bitnami banner
Bitnami