PEGASUS’tan Yeni bir kampanya

Pegasus Hava Yolları, her ayın ilk Perşembe günü düzenlenen Uç Uç Günleri ile Pegasus Plus üyesi misafirlerine uygun fiyatlarla uçma imkanı sunuyor. Kampanya kapsamında biletlerini 6-7 Kasım tarihlerinde www.flypgs.com üzerinden alan Pegasus Plus üyeleri, 1-25 Aralık tarihleri arasında gerçekleştirecekleri Balkanlar ve Kıbrıs Ercan hariç tüm yurtdışı ve yurt içi hatlarında %30 indirimli uçma şansını elde ediyor.

Pegasus misafirleri Aralık ayı içerisinde; yurt içinde 30, yurt dışında 56 olmak üzere 36 ülkede toplam 86 uçuş noktasından dilediklerine www.flypgs.com‘dan biletlerini alarak gidebilirler.

Pegasus Plus’a üyelik

Pegasus Plus, üyelerine özel fırsatlar sunmaya devam ediyor. Pegasus misafirleri, Pegasus’un internet sitesi www.flypgs.com ve mobil internet sitesi mobile.flypgs.com adreslerinden ya da 7737’ye Ad, Soyad, TC Kimlik numaralarını göndererek Pegasus Plus’a ücretsiz üye olabilir.  2-18 yaş arasındaki Pegasus misafirleri ise 18 yaşından büyük bir ana üyenin hesabı üzerinden bağlı üyelik oluşturarak programa dahil olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Close Bitnami banner
Bitnami