İstanbul Atatürk Havalimanı, Güney Avrupa’nın “En İyi Havalimanı” Seçildi

TAV açıklamasına göre, TAV Havalimanları Holding tarafından işletilen İstanbul Atatürk Havalimanı, Skytrax tarafından yapılan anketler sonucunda, Güney Avrupa'nın "En İyi Havalimanı" seçildi.

İsviçre'nin Cenevre kentinde düzenlenen ve havacılık sektörü liderlerinin katıldığı törende ödül, Skytrax (Üst Yöneticisi) CEO'su Edward Plaisted tarafından TAV Havalimanları Strateji ve İş Geliştirme Direktörü Serkan Kaptan'a takdim edildi.

TAV Havalimanları Strateji ve İş Geliştirme Direktörü Serkan Kaptan, havalimanı işletmeciliğinde küresel arenada yer alan TAV Havalimanları olarak işletmesini yürüttükleri İstanbul Atatürk Havalimanı'nın, havacılık sektörünün Oscar'ı olarak kabul edilen Skytrax Dünyanın En İyi Havalimanları Ödülleri 2013'de "Güney Avrupa'nın En İyi Havalimanı" seçilmesinin kendilerine gurur verdiğini söyledi.

Kaptan, "Dünya çapında böyle önemli bir ödüle daha layık görülmek havalimanı işletmeciliğinde hedeflerimizi mükemmeliyetçi bir yaklaşım ve istikrarla sürekli ileriye ve daha yükseğe taşıdığımızın bir göstergesidir. Dünya havacılık sektörünün yakından takip ettiği bu uluslararası ödülü alarak ülkemizi küresel platformda temsil eden TAV Havalimanları olarak marka elçiliği misyonumuzu da sürdürmenin mutluluğunu yaşıyoruz" dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Close Bitnami banner
Bitnami