İETT’nin Araç İhalesinde En Düşük Teklifi Temsa Verdi


2 Eylül Çarşamba günü İETT, 12 metrelik alçak tabanlı engelli ulaşımına uygun 410 araçlık bir ihale düzenledi. İhale şartnamesinde yer alan yüzde 20 iş artışı maddesi ile teslim edilecek araç sayısı 492’ye ulaşabilecek. Temsa yetkilileri İETT Genel Müdürlüğünden sözleşme imzalanması için davet beklemektedirler. İETT ve Temsa arasında imzalanacak sözleşmenin ardından araçların teslimi 6 ay içinde başlayacak ve bir yıl içerisinde tümü İETT filosunda yerini almış olacak.

 Kentiçi ulaşımın lideri Avenue
 Temsa’nın kentiçi ulaşıma yönelik ürettiği Avenue araçlar 2014’te kendi segmentinde pazar lideri ürün olmuştu. 2015’in ilk 8 ayında gerçekleşen pazar rakamlarına bakıldığında Avenue’nun liderliği sürüyor. İstanbul Otobüs A.Ş ve İstanbul Halk Otobüslerinde toplam 510 adet Temsa Avenue yer alıyor. Teslim edilecek araçlarla İstanbul’da Temsa Avenue sayısı 1000’e ulaşacak.


 Avenue akıllı sistem donamı ile de fark yaratacak
 İETT’ye teslim edilecek Avenue araçlar akıllı sistem donanımları ile hizmet sürecinde ayrıcalığı farklı bir boyuta da taşıyacak. Çevre dostu motoru, konforu ve sağlamlığıyla Temsa Avenue, toplu taşımanın kalitesini yükseltiyor. Avenue; yüksek tavanı, geniş iç hacmi, güçlü klima ve ısıtma sistemi, alçak ve düz zemini, ergonomik rahat koltukları ve 3 adet basamaksız geniş kapısıyla yolculara büyük rahatlık sunuyor. Minimum işletme gideri, bakım kolaylığı, düşük maliyetli yedek parça imkanı, isteğe bağlı değişebilen teknik ve donanım özellikleriyle Avenue, toplu taşımacılık alanında yapılacak en kazançlı yatırım. Ayrıca Avenue; ABS, ASR, kapıda sıkışmayı önleyen akıllı kapı sistemi, kapılar açıkken hareket etmesini engelleyen durak freni gibi güvenlik teknolojileriyle emniyetli yolculuklar sunuyor.

Avenue araçlar 28+1 koltuk, 1 engelli sandalyesi ile toplam 103 yolcu kapasitesine sahip.

Kaynak.www.kamyonum.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Close Bitnami banner
Bitnami