IBERYA Havayolları Madrit İstanbul uçuşlarına bu gün yeniden başlıyor.


Iberia, bugün itibariyle İstanbul ile Madrid arasındaki uçuşlarına yeniden başladığını açıkladı. İki şehir arasında 132 yolcu kapasiteli Airbus A319 konforuyla gerçekleşecek günlük uçuşlarda Business ve Ekonomi sınıfı bilet seçenekleri ile uçulabilecek.

Türkiye'den yolcuların Madrid'den geçiş yapabileceği uçuş noktaları arasında İspanya'nın Oviedo, Granada, Kanarya Adaları ve Mayorka'nın da içinde bulunduğu 13 şehrinin yanı sıra Lizbon gibi Avrupa şehirleri; Latin Amerika'da Buenos Aires, Sao Paulo, Mexico, Santiago ve Şili; ABD'de Boston, Chicago ve Miami'nin yanı sıra Luanda ve Angola bulunuyor.

Geçtiğimiz yıldan bu yana rekabet gücünü ve üretim kapasitesini artırma hedefiyle bir dönüşüm sürecinden geçen Iberia, kurduğu yeni ortaklıklarla rekabetçi yapısını güçlendirirken, uzun mesafeli uçuşlar için yeniden tasarlanan koltukları, yeni logo ve üniformaları ile birlikte filosuna kattığı yeni A330 ve 300'leri de yolcularının beğenisine sunuyor.

Iberia son dönemde İstanbul'un yanı sıra Amsterdam, Atina, Stokholm, Montevideo, Uruguay ve Santo Domingo uçuşlarına da yeniden başlayacağını duyurmuştu.

Kaynak.www.turizmdebusabah.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Close Bitnami banner
Bitnami