AnadoluJet Adıyaman uçuşlarına başladı.


AnadoluJet, Anadolu’yu Ankara üzerinden tüm Türkiye’ye bağlamaya devam ediyor. AnadoluJet, tarih boyunca önemli kültürlere ev sahipliği yapan Adıyaman'a Ankara’dan 27 Ekim tarihindeki ilk uçuşun ardından haftanın her günü sefer düzenleyecek. Kış tarifesi ile birlikte karşılıklı olarak planlanan uçuşlar; Ankara’dan saat 15:50, Adıyaman'dan 17:40 kalkışlı olarak gerçekleştirilecek.

Ankara üzerinden tüm yurda ve dünyaya…

Direkt uçuşlarının yanı sıra Ankara üzerinden aktarmalı uçuşlarında da kısa süreli beklemelerle hızlı seyahat imkânı sunan AnadoluJet, tüm yolcularını ekonomik ve konforlu havayolu ulaşımı ile tanıştırıyor. Havalimanındaki bekleme sürelerini minimuma indiren AnadoluJet, yolcularına yeni bir seyahat deneyimi yaşatıyor ve Anadolu’yu bir uçtan bir uca birbirine bağlıyor.

Havadaki konforunu ek hizmetleri ile karada da devam ettiren marka, Ankara ve Bodrum’da otopark hizmetiyle park sorununa çözüm oluyor. Türkiye’nin herhangi bir noktasına uçacak yolcular, Ankara Esenboğa Havalimanı’nda ve Bodrum Havalimanı’nda bulunan AnadoluJet’in güvenli otoparkına araçlarını bırakarak, seyahatlerini rahatça gerçekleştirebiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Close Bitnami banner
Bitnami